IVECO

Iveco Türkiye’de birinci sınıf ürünler sunmaktadır. EcoDaily panelvan ve şasi kabin seçenekleri 3.5 ila 7 ton arasını kapsamaktadır.
Segmentinde pazar lideri olan Avrupa’nın en popüler kamyonu Eurocargo 10 ila 18 ton AYA arasını kapsamaktadır.

26 ila 44 ton arasındaki ağır kamyon sektörü çekici ve kamyon ünitelerinden oluşan IVECO'nun orta ve uzun mesafeli taşımadaki öncü serisi otomatikleştirilmiş şanzıman donanımın da bulunduğu, piyasadaki ilk ağır kamyon olan Stralis serisi tarafından temsil edilmektedir.

IVECO'nun geniş kapsamlı ticari araç serisi on road araçların sunduğu konforu sunan ve inşaat, taş ocağı çalışmalarında uzman olan
Trakker serisidir.

İveco
Beysoy - IVECO

2009 yılında kurulan Beysoy Otomotiv; Konya, Karaman, Aksaray IVECO bayiliği olarak hizmet vermektedir.

İveco
İveco
Kampanyalar

En Uygun Fiyatlı Iveco Ticari Araçlarını Hemen Keşfedin. Kamyon & Kamyonet ve Çekici Modelleri. Iveco Daily 4x4. Iveco Daily Hi-Matic. Iveco Daily Panelvan. Iveco Daily Şasi Kamyonet. Iveco Daily Blue Power. Modeller: Daily Panelvan, Daily Şasi Kamyonet

İveco
IVECO Servis & Yedek Parça

Iveco orijinal yedek parçalarını seçmek, üretici kalitesine ve uzman teknisyenlere güvenmek, aracınızın her zaman en yüksek performansı ile çalıştığından emin olmak demektir.

Bütün Iveco ürünleri ve hizmetleri, lider ruhu ile Satış Sonrası Hizmetleri tarafından desteklenmektedir. Güvenle ve huzurla satın alabileceğiniz geniş seçenekli ve rekabetçi fiyatlara sahip orijinal %100 Iveco parçalarını sadece Iveco Bayinizden tedarik edebilirsiniz.