IVECO T-WAY

IVECO T-WAY

IVECO T-WAY
DRIVE THE NEW WAY

 

IVECO T-WAY, en sıra dışı koşullarda, en zorlu görevler için isteyeceğiniz araç. Sağlamlık, kararlılık ve konforum muhteşem kombinasyonuyla ihtiyaçlarınızı karşılamak ve üretkenlik, yükleme kapasitesi ile güvenlik konularında beklentilerinizi aşmak için tasarlandı. Şasi ve parçalarının efsanevi sağlamlığı ile pazarda lider 40 tonluk brüt ağırlığıyla en zorlu off-road koşullarında çalışmak için yaratıldı. HI-TRACTION, gelişmiş mühendislik ve teknoloji çözümleri ile en sıra dışı off-road koşullarında tutarlı olarak yüksek performans sunacağına güvenebilirsiniz.

IVECO T-WAY, sürücünün araçtaki yaşamını ihtiyaçlar çerçevesinde tasarlanmış yeni kabin tasarımı ile yeni bir seviyeye çıkarıyor. IVECO WAY ürünlerinin en gelişmiş özelliklerini entegre ederek yüksek derecede konforlu ve güvenli bir ortam sunuyor. Gelişmiş bağlanabilirliği, sürücünün hayatını kolaylaştırmak ve aracın çalışma süresini maksimize etmek için geliştirilmiş hizmetler sunuyor.

İnşaat ortamı için en güvenilir ve üretken ağır kamyon, IVECO T-WAY gerçekten durdurulamaz ve en zorlu mücadelelere eşittir

IVECO T-WAY FOTOĞRAF GALERİSİ
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6