DAILY ŞASI KAMYONET

DAILY ŞASI KAMYONET

YENİ DAILY KAMYONET:
DAHA AKILLI.

Yeni uyarlanabilir ve akıllı çözümlere sahip yeni Iveco Daily Kamyonet iş başarısında gerçek bir yol arkadaşıdır: Yeni AIR-PRO ailesi, sektörde bir ilki gerçekleştirerek çığır açıyor, akıllı elektronik kontrollere sahip yenilikçi pnömatik süspansiyon - kabindeki bir joystick ile kolayca kontrol edilebiliyor - sürüş konforunuzu artırıyor, sizi ve yükünüzü koruyor ve işinize uyum sağlıyor. Ayrıca, hafızalı köpükten koltuk minderi, sırt dayanağı ve baş desteğine sahip ilk hafif ticari araç olan yeni IVECO Daily kamyonet, aracınızla sesli olarak etkileşim kurmanıza olanak tanıyor ve aracı kullanımınıza ve gereksinimlerinize tam olarak uyarlanmış, sürekli genişleyen bir dizi son derece kişiselleştirilmiş hizmetlerle bağlantı alanında ilerlemeye devam ediyor.

EN ZORLU İŞLER İÇİN GÜÇLÜ - yeni Iveco Daily ile en zorlu işleri hızlı ve verimli bir şekilde yaparak, zamandan tasarruf ederek, karlılığınızı artırarak ve çevreye saygı duyarak tamamlarsınız.

YAŞAM İÇİN SINIFININ EN İYİ PERFORMANSI - gelişmiş şanzımanı ve yüksek verimli motoru, yakıt verimliliği ve düşük TCO'su ile her gün, her yıl sınıfının en iyi performansını sunacağı konusunda Daily'ye güvenebileceğinizi bilirsiniz.

DAILY ŞASI KAMYONET FOTOĞRAF GALERİSİ
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8