DAILY PANELVAN

DAILY PANELVAN

YENİ DAILY PANELVAN:
DAHA AKILLI.

Yeni uyarlanabilir ve akıllı çözümlere sahip yeni Iveco Daily Panelvan, işinizde başarılı olmanız için en iyi çalışma arkadaşıdır. Yeni AIR-PRO ailesi, sektörde bir ilki gerçekleştirerek çığır açıyor, akıllı elektronik kontrollere sahip yenilikçi pnömatik süspansiyon - kabindeki bir joystick ile kolayca kontrol edilebiliyor - sürüş konforunuzu artırıyor, sizi ve yükünüzü koruyor ve işinize uyum sağlıyor.

Ayrıca, hafızalı köpükten koltuk minderi, sırt dayanağı ve baş desteğine sahip ilk hafif ticari araç olan yeni Iveco Daily Panelvan, aracı kullanımınıza ve gereksinimlerinize tam olarak uyarlanmış, sürekli genişleyen, son derece kişiselleştirilmiş hizmetlerle aracınızla sesli olarak etkileşim kurmanıza olanak tanıyor ve bağlantı alanında ilerlemeye devam ediyor.

EN ZORLU İŞLER İÇİN GÜÇLÜ
Yeni Iveco Daily ile en zorlu işleri hızlı ve verimli bir şekilde yaparak zamandan tasarruf ederek, karlılığınızı artırarak ve çevreye saygı duyarak tamamlarsınız.

YAŞAM İÇİN SINIFININ EN İYİ PERFORMANSI
Gelişmiş şanzımanı ve yüksek verimli motoru, yakıt verimliliği ve düşük TCO'su ile her gün, her yıl sınıfının en iyi performansını sunacağı konusunda Daily'ye güvenebileceğinizi bilirsiniz.

DAILY PANELVAN FOTOĞRAF GALERİSİ
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8